Přejít na obsah
Domů > Změňte svůj život

Změňte svůj život

Nejste spokojena se svým současným příjmem a možností seberealizace? Hledáte větší flexibilitu a více času na rodinu? Věřte, že existuje práce, která Vám umožní seberealizovat svou vlastní představu úspěchu!

Stačí si jen jít za svým, najít v sobě tu „pravou ženu“ a umět to prodat. Už jste se s takovou někdy setkala? Pak to musela být nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay! Zajímá Vás jaké to je být nezávislou kosmetickou poradkyní?

1.    Investice je na začátku minimální a představuje zakoupení si jedné z variant startovacích kufříků, které se liší cenou a obsahem. Samy si umíte jistě představit, že obecně začít podnikat vyžaduje daleko větší investici, než je nákup startovacího kufříku, a její návratnost se nepočítá na dny či týdny, ale minimálně na roky. A neuspějete-li, vklad se stává ztrátou
a noční můrou zároveň. U Mary Kay přichází Váš první zisk s prvním prodejem. Nebude-li se Vám přece jen podnikání s Mary Kay líbit, můžete vrátit vše, co máte skladem, společnosti a kosmetiku z kufříku, kterou jste získala od Mary Kay za ojedinělou cenu, pak sama používat.
2.    Produkt, který prodáváte, všichni potřebují – všichni totiž mají kůži. A protože se jedná o výrobky spotřební, objednávají se stále znovu. Navíc nabízíte velice kvalitní přípravky, které jsou oproti konkurenci v ideálním poměru „cena/výkon“.
3.    Mnohé firmy poskytují základní zaškolení, některé pouze placená školení. Mary Kay školí své poradkyně neustále a zdarma či pouze za minimální poplatek.
4.    Mnohé firmy také poskytují svým zaměstnancům či obchodním zástupcům benefity ve formě stravenek, dovolené navíc či placeného jízdného. Mary Kay Vám poskytne briliantové prsteny, růžovou Octavii či Mercedesa k vlastnímu užívání, dovolenou, kdykoliv si jen budete přát, každoroční zájezdy do exotiky a na konferenci Mary Kay v Dallasu, slevu na přípravky Mary Kay, provize odpovídající Vašim prodejům a spoustu dalšího. Co si ženy užívají nejvíce je konference šitá na míru kosmetickým poradkyním, kde získávají královská ocenění, publikum jim tleská a ženy se cítí opravdu jako královny!
5.    Kariéra je časově i jinak neomezená. Začíná v momentě, kdy se rozhodnete. Jak rychle pak budete postupovat vzhůru, záleží jen a jen na Vás. Ženy na nejvyšších pozicích patří k nejlépe placeným na světě!

Co na to říkáte? Líbilo by se to i Vám? Kontaktujte nezávislou kosmetickou poradkyni z Vašeho regionu, která Vám řekne více a pomůže Vám se vším, co je třeba k Vaší úspěšné kariéře a Vaší cestě ke kráse!