Přejít na obsah
Domů > Walkman nejenom pro ženy

Walkman nejenom pro ženy

Walkman® se zbavuje drátů, užijte si nezávislost

Dlouhá výdrž, čistý zvuk, moderní design a pohodlné bezdrátové užívání, to spojuje nové walkmany, které nedávno představila Sony. Nové walkmany jsou k dostání v několika trendy barvách a zaručeně potěší všechny, kteří touží
po kvalitě a chtějí si hudbu prostě užívat.

Nové walkmany totiž zavádějí přenos hudby přes Bluetooth® do bezdrátových sluchátek, takže končí neustálé zamotávání a rozmotávání drátů. Sony prostě přinášejí svobodu. Kromě toho mají i řadu nových funkcí – novinkou je například zábavná funkce Karaoke, synchronizované zobrazení textů písní nebo funkce pro učení se jazykům.

Na čele letošní nabídky přehrávačů Walkman® je úchvatný MP3 přehrávač NWZ-A860.

Pokud chcete mít přehled a nechcete se trápit s miniaturními displeji, je pro vás tento model ideálním řešením.

Pětice technologií Clear Audio zajišťuje zcela novou úroveň zvukové kvality. Digitální zesilovač nové generace S-Master MX od Sony ještě lépe odstraňuje šum a zkreslení zvuku, takže vaše oblíbené skladby budou znít lépe, než kdy dříve.

Walkman® NWZ-A860 má super velký dotykový LCD displej o úhlopříčce 2,8 palce, který nabízí dostatečnou plochu pro kvalitní zobrazení fotografií, videa
a obrázků hudebních alb. Díky novému intuitivnímu rozhraní je procházení knihovny souborů na velkém a jasném displeji snadnější a rychlejší.

Další „hračkou“ je video/MP3 přehrávač Walkman® NWZ-S760

Walkman® NWZ-S760 zaujme každého, kdo touží po stylu. NWZ-S760 je skvělým doplňkem nejen pro moderní ženy a dívky. Legendární zvukovou kvalitu zajišťují čtyři technologie Clear Audio od Sony (Clear Bass, Clear Stereo, DSEE [Digital Sound Enhancement Engine] a sluchátka EX).  Hudbu si s ním užijete do sytosti. Kvalitní baterie zajišťují poslech až 50 hodin pro audio a 10 hodin
pro video. Walkman® NWZ-S760 je tak výbroným společníkem nejen na dlouhé cestování.
Trendy barvy, skvělý zvuk a zábavné funkce přináší video/MP3 přehrávač Walkman® NWZ-E460

K novinkám mezi walkmany patří i model NWZ-E460. Je to barevná vstupenka do světa video přehrávačů Walkman®, zní stejně skvěle, jak vypadá!


Poslední novinkou je Walkman® „vše v jednom“ NWZ-W260

Po tomto modelu sáhněte, pokud rádi sportujete. Walkman® NWZ-W260 je totiž voděvzdorný, bezdrátový, omyvatelný MP3 přehrávač ukrytý ve sluchátkách! Walkman® NWZ-W260 výborně sedí na hlavě, takže ho můžete používat v tělocvičně, při běhání, a dokonce i ve sprše po tréninku. Co si přát víc!

   


Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Ivana Katančíková, Brand Communication Assistant Manager Czech Republic & Slovakia,
Sony Europe Limited, organizační složka Slovensko, tel. č. +421 2 5920 110, e-mail: ivana.katancikova@eu.sony.com, www.sony.com
Petra Dvořáková, Account Manager, PR agentura společnosti SONY, ConPro s.r.o.,
tel. č. +420 222 310 050, +420 774 303 039, e-mail: petra.dvorakova@conpro.cz, www.conpro.cz

O společnosti Sony:
Sony je přední celosvětový inovátor v oblasti výrobků audio, video, komunikačních
a informačních technologií jak pro soukromé spotřebitele, tak i pro profesionální trhy. Jméno Sony má dobrý zvuk díky audiovizuálním výrobkům, jako je LCD televizor BRAVIA™ s vysokým rozlišením (HD), digitální fotoaparát Cyber-shot™, kamkordér Handycam®, digitální zrcadlovka „α“ („Alfa“) nebo MP3 přehrávač Walkman® a dále osobní počítače VAIO™ a profesionální HD vysílací zařízení, které využívá zejména technologii XDCAM® HD. Společnost nabízí v oblasti vysokého rozlišení kompletní hodnotový řetězec a díky své činnosti na poli spotřební elektroniky, hudby, záznamu a přenášení obrazu, her a online zařízení je Sony jednou z předních světových značek pro digitální zábavu. Po celém světě zaměstnává na 170 000 pracovníků. Díky svému dlouhodobému fotbalovému partnerství – jako oficiální sponzor Ligy mistrů UEFA do roku 2012, jako oficiální partner FIFA do roku 2014 a jako globální sponzor mistrovství světa ve fotbale v letech 2010 a 2014 – lmá společnost Sony podíl na nadšení miliónů fotbalových fanoušků po celém světě.
Více informací o Sony Europe najdete na adresách http://www.sony-europe.com
a http://www.sony-europe.com/presscenter

„Sony“, „WALKMAN“, „VAIO“, „Cyber-shot“, „Handycam“, „ α“, „BRAVIA“ a „XDCAM“ jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Corporation. Všechny ostatní ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem jejich konkrétních vlastníků.