Přejít na obsah
Domů > Poradna klasické homeopatie

Poradna klasické homeopatie

PhDr. Martina Trojanová
psycholog, klasický homeopat
www.psycholog-trojanova.cz, www.abc-homeopatie.cz


V současnosti se v psychologickém poradenství a terapii specializuje zejména na problematiku žen v osobních, partnerských i pracovních záležitostech, problematiku dětí a rodičů a krizová období v životě člověka. Kromě vlastní psychologické a homeopatické praxe je garantem a konzultantem pro organizaci Dlouhá cesta, píše odborné komentáře k článkům do časopisů Moje Psychologie, Žena a život a Style.
       
Je absolventkou Filozofické fakulty Univerzity Karlovy s následným několikaletým výcvikem v rodinné terapii a terapii pomocí relaxačních a imaginativních technik.

Od roku 1989 se postupně ve své praxi věnovala dětské psychologii, rodinné terapii, práci a terapeutické činnosti s drogově závislými, výuce psychologie, včetně firemního vzdělávání dospělých v oblasti tzv. měkkých dovedností – asertivitě, vyjednávání, komunikaci s těžko zvladatelnými klienty apod., a hodnocení a výběru kandidátů na manažerské pozice velkých společností.

V roce 2002 ukončila závěrečnou zkouškou třiapůlleté studium na Homeopatické akademii v Praze, homeopatii se však věnovala již mnohem dříve soukromým studiem u předních homeopatů. Vedle běžných onemocnění se v homeopatii specializuje na řešení psychosomatických potíží, jako jsou např. úzkosti, tiky u dětí a dospívajících, noční pomočování dětí apod.