Přejít na obsah
Domů > Nová kolekce hřejivého...

Nová kolekce hřejivého flanelového a luxusního bambusového povlečení Matějovský pro zimní lenošení

Nová kolekce hřejivého flanelového a luxusního bambusového
povlečení Matějovský pro zimní lenošení


Praha, 21. září 2011 – Zachumlat se a na chvíli zapomenout na okolní svět je o to slastnější, čím příjemnější povlečení máme. Společnost Matějovský, přední výrobce ložního prádla a doplňků, přichází s kolekcí bambusového a flanelového povlečení, které svými vlastnostmi učiní z lenošení opravdový zážitek. Kvalitní materiály, luxusní vzhled a moderní dezény povlečení se postarají o to, aby se ze spánku stala chvíle, kterou si budete o to více vychutnávat. Vybírat a nakupovat lze z pohodlí domova na e-shopu www.matejovsky-povleceni.cz a ve vybraných prodejnách.

Hýčkejte se v bambusovém povlečení

Tajemství luxusního bambusového povlečení tkví v kombinaci 50procentní bambusového vlákna a 50procentní česané egyptské Mako bavlny. Výsledkem je lesklý materiál jako hedvábí, na dotek jemnější než bavlněný satén a co je důležité, saje až čtyřikrát více než bavlna a dobře odolává bakteriím. Proto je snadná i údržba, stačí prát na 40 stupňů a lehce přežehlit. Nová kolekce nabízí vzor Mission Brown a Mission Green. Jak název napovídá, jde o provedení laděné dohněda a dozelena. Vzor přímo nabízí interpretaci bambusových stvolů či japonských motivů. Povlečení je k dostání v klasické velikosti přikrývky 140/200 a polštáře 70/90 za 1190 Kč, povlak na malý polštářek je za 150 Kč.       

 

Mission Green, cena 1190 Kč    Mission Brown, cena 1190 Kč


            

Hřejivé flanelové povlečení

Když se řekne flanel, vybaví se mnohým nostalgická vzpomínka na prarodiče a dětská léta. I když v kategorii nočního prádla byl tento materiál odsunutý do pozadí, jeho přednosti si nyní užíváme především u povlečení. Flanel zahřeje, je příjemný na omak a doslova vyzývá k zachumlání. Barevnost vzorů téměř nezná hranic. „K potisku používáme reaktivní barvy se změkčujícími přísadami pro dosažení maximální hebkosti. Aby vlas na povrchu zůstal zachován, doporučujeme používat výhradně žerzejová prostěradla, která povrch nenarušují,“ vysvětluje Zdeněk Matějovský, majitel společnosti.
Z nové kolekce potěší děti jejich věrný kamarád Krtek. Barevně jemnější je vzor Mireille v oranžových nebo žlutých odstínech. Dospělým, kteří preferují pastelové barvy povlečení, se bude líbit vzor Iris lila nebo Ficelle, naopak milovníky výrazných vzorů a barev zaujme modře laděné povlečení Admirals, fialovo–černo–bíle pruhované Armani nebo zeleně laděné Collector. Svěží, avšak decentní je barevné provedení povlečení Autumn a Verdict. Flanelové povlečení na jednu postel v klasické velikosti přikrývky 140/200 a polštáře 70/90 stojí 745 Kč.   
 

Armani, cena od 745 Kč   Krtek v autě, 745 Kč

 

Collector, cena od 745 Kč    Verdict, cena od 745 Kč

                                                              

 
                                              

S flanelovým nebo bambusovým povlečením v nových vzorech a barevných dezénech bude nástup podzimu příjemnější.  

Více informací na www.matejovsky-povleceni.cz.


Fotografie v tiskové kvalitě naleznete na informačním systému ConPro:
http://extranet.conpro.cz.

Jméno: media
Heslo: mediaO společnosti Matějovský
Společnost Matějovský, přední český výrobce ložního povlečení, byla založena v první polovině 90. let podnikatelem Zdeňkem Matějovským. Na českém trhu působí již 20 let a patří mezi nejvýznamnější výrobce českého textilního průmyslu. Počátky podnikání v první polovině 90. let nebyly snadné. Textilní produkty vlastní výroby prodávala společnost nejdříve jen ve svém okolí, ale brzy došlo k uzavření dohody s obchodním domem Máj a podnikání se začalo rozvíjet. Dnes značka Matějovský udává tempo zdejšímu trhu. Je jedničkou na trhu s ložním povlečením, prostěradly, ručníky, a od června 2011 nabízí svým zákazníkům také noční prádlo pod značkou Matějovský Collection. Své produkty nabízí přes e-shop a ve vybraných prodejnách bytového textilu. Většina finančních prostředků směřuje do vývoje nových technologií. Design produktů vzniká ve studiu ve Francii a v dalších zahraničních firmách. Od roku 2000 společnost vyrábí licenční povlečení s oblíbenými motivy pro děti jako je Krteček, Hello Kitty apod. Značka Matějovský, založená na rodinném úsilí a tradici, má do budoucna cíl udržet si stávající pozici lídra na českém textilním trhu a expandovat do Německa, Polska, Maďarska a na Slovensko. Více informací o společnosti Matějovský a jejích produktech najdete na www.matejovsky-povleceni.cz.
V případě zájmu o další informace kontaktujte:

Jana Slintáková
Account Manager

ConPro, s.r.o.
Karlínské náměstí 6
186 00 Praha 8
M:  +420 725 825 230
www.conpro.cz