Přejít na obsah
Domů > Helena Vondráčková v...

Helena Vondráčková v Pardubicích

11.11.2011 – PVV Ideon Pardubice

V pátek 11. listopadu 2011 přijíždí opět do Pardubic pokračování mega live show pod názvem „Diskopříběh Pardubice“.  Po květnovém koncertu Michala Davida agentura Myam production přiváží stálici českého popu – Helenu Vondráčkovou. Dvouhodinový koncert Heleny a jejich největších hitů. Můžete se těšit na největší pecky jako Dlouhá noc, Tentokrát se budu smát já, Sladké mámení, To tehdy padal déšť, Karneval a další.

Jako hosta si sebou přiveze Davida Deyla, jehož hvězda vstoupá vzhůru. Loni se stal zpěvákem roku na cenách TV Óčko.

Po tomto koncertu bude ihned následovat československá diskotéka a show moderátora, DJe a pardubického rodáka Pavla Cejnara.

Čekají vás super soutěže, ochutnávka vybraných drinků, krásné tanečnice a hostesky, speciální světelná show a k tomu světla a projekce od profi mistrů. V celém pavilonu bude postaven masivní grandsupport, na který bude zavěšena obří konstrukce světelných efektů a videoprojekcí.

Těšit se můžete nejen na  jedinečný program a doprovodnou show, vysoký komfort a služby, ale k umocnění zážitků vám jistě poslouží i kvalitně připravené bary včetně oblíbených koktejlů, jejichž cílem bude uspokojit všechny za příznivé a dostupné ceny.


Start 20:00 hodin, otevřeno od 19 hodin,  konec 4:00
Vstupenky: předprodej 290,- Kč, silver VIP - balkón 550 Kč, gold VIP - u podia 850 Kč


Předprodeje:
Síť www.Ticketportal.cz
Cafe Coffee Day Emporio, AFI Palace Pardubice
Piccolo cafe, Rybičkov, Chrudim
Axcent /stánek hodinek, OC Futurum, Hradec Králové

Více na http://www.diskopribehpardubice.cz

Myam production
Myam CZ s.r.o.
e-mail: produkce@myam.cz