Přejít na obsah
Domů > Aktuality... > Yumi kolekce Podzim/Zima 2011

Yumi kolekce Podzim/Zima 2011

Tato kolekce zůstává stále dívčí, i když vstupuje do světa ženské elegance a je určena ženám všech věkových kategorií. Probudit v sobě Yumi girl může každá žena díky modelům z rozmanitých materiálů kombinujících tradiční prvky s odvážnými vzory. Pestrost trendů nové kolekce Podzim/Zima 2011 umožňuje sestavit variabilní šatník s dobře kombinovatelnými prvky.

Šedesátá léta

Dětsky roztomilá, taková má být žena podle kolekce inspirované šedesátými léty. Oblíbené šatovky s malým kulatým límečkem jsou sexy, i když působí jako součást dětského šatníku. Variace na šaty áčkového střihu sluší každé ženě - jednobarevné s výraznými detaily nebo kostkované s nápadnými knoflíky - stačí si najít svůj styl.

K šedesátým létům neodmyslitelně patří i elegantní kabáty princesového střihu. Výrazné tapetové vzory dodávají klasice nový švih. Na scénu opět přichází šedá, její jednotvárnost však rozbíjejí výrazné hořčicové a purpurové tóny. Celek doplňují hravé detaily - hedvábné mašle, stužky nebo odnímatelné límce z umělé kožešiny.

 

Mademoiselle

Sexy a minimalistická. Kolekce Mademoiselle nachází inspiraci u Hollywoodských hvězd. Marlene Dietrich a Audrey Hepburn jakoby ožívaly v šatech z jemného šifonu nebo hladkého saténu. Ze známého nové dělají výrazné detaily a kontrastní vzory. Nevinné i rafinované jsou šaty z této kolekce z jemných materiálů s nápadnými záblesky černé - přesně jako role Femme fatale, jak ji známe z filmů.

Na jezdecké téma

S lehkým šátkem na hlavě a povoskovanou bundou přes rameno kráčí Yumi girl vstříc dalšímu stylu. Anglickou klasiku hravým způsobem obměňuje a dává prostor ryze dámskému i rozpustilému pojetí. Dobře padnoucí sako z měkkého tvídu, šaty s veselým motivem podkoviček a koníků, kterým však nechybí krajková aplikace, kalhotová sukně nebo dokonce minisukně jsou současným ztvárněním tradičního venkovského stylu, který nikdy nepřestane být „chic“.

Sunday Belle

Pomyšlení na zimu zahnat lze, ale její příchod nikoliv. Až zavládnou teploty pod bodem mrazu, zůstane Yumi girl stejně hravá a veselá. Zahalená do hřejivých vrstev čelí zimnímu počasí, ozdobená mašlemi a perlami vyjadřuje touhu být elegantní. Je „chic“, i když se zdá, že svému zevnějšku nemusela věnovat žádné úsilí.