Přejít na obsah
Domů > Aktuality... > XIV. výroční konference...

XIV. výroční konference projektu Manuál Úspěšné Ženy dá nahlédnout pod pokličku ženám se zájmem o podnikání

Co stojí podnikání v Čechách? Aneb úspěch měřte štěstím!

Osamostatnit se, seberealizovat se a být nezávislá na trhu práce patří k největším snům českých žen. Pokud o podnikání uvažujete nebo již nějakou dobu podnikáte a chcete se inspirovat zajímavými osobnostmi a jejich zkušenostmi ze světa byznysu, zveme vás na XIV. výroční konferenci „Co stojí podnikání v Čechách? Aneb úspěch měřte štěstím!“. Konference se bude konat pod hlavičkou projektu Manuál Úspěšné Ženy (MUŽ) v sobotu 16. března 2013, kde vystoupí mimo jiné i Eliška Hašková Coolidge, první dáma etikety a patronka projektu MUŽ. Součástí doprovodného programu je i dětský koutek s odborným dozorem a tvůrčí dílničkou.

Na konferenci vystoupí psycholožka a homeopatka Martina Trojanová, která přiblíží životní etapy ženy, bude se zabývat diskriminací a porovnáním rolí ženy v managementu a ženy podnikatelky. Jak se co nejlépe adaptovat po návratu z mateřské dovolené do zaměstnání, jaké nás čekají nástrahy a na co máme nárok, o tom všem bude hovořit Eliška Kodyšová, psycholožka a lektorka občanského sdružení APERIO, které podporuje rovné zacházení se ženami a muži na trhu práce. Jak najít vhodného investora a jaké jsou rizika této spolupráce, přiblíží Margareta Křížová, partnerka společnosti CEAG. Svět internetu skýtá řadu možností pro podnikání, své o tom ví Miroslav Uďan, výkonný ředitel Shoptet.cz a Eliška Vyhnánková, zakladatelka e-shopu Fanbase.cz. Přijďte si poslechnout, jaké jsou nové trendy v e-byznysu, čeho se vyvarovat a proč je ten správný čas do on-line světa vstoupit. O pravidlech etikety a „zbraních“ ženy, které může v povolání využít, bude mluvit Eliška Hašková Coolidge. Jaké jsou možnosti a rizika podnikání v 21. století přiblíží Karel Havlíček, generální ředitel SINDAT a předseda představenstva AMSP ČR. Eva Vašková Čejková, jednatelka agentury ConPro a zakladatelka projektu MUŽ při příležitosti konání konference pokřtí vlastní knihu, ve které shrnuje své zkušenosti z podnikání za posledních deset let od založení agentury.

Ať už je vaše motivace jakákoliv, přijďte se inspirovat zkušenostmi speakerů. Konference se bude konat v sobotu 16. března 2013 od 10 do 17 hod. v Konferenčním centru Tower (27. patro), Hvězdova 2b, Praha 4 – Pankrác.

 Bližší informace o programu konference a projektu MUŽ najdete na: