Přejít na obsah
Domů > Aktuality... > VELKÁ SOUTĚŽ SPOLEČNOSTI...

VELKÁ SOUTĚŽ SPOLEČNOSTI MATĚJOVSKÝ S PARTNERY CANARIA TRAVEL, ZEPTER A HENKEL!

Společnost Matějovský spustila Velkou vánoční soutěž s cílem přilákat ještě více zákazníků k předvánočním nákupům na e-shopu

Společnost Matějovský přichází v předvánočním čase s novou kampaní pro své zákazníky. Ve spolupráci s partnery Canaria Travel, Zepter a Henkel byla spuštěna Velká vánoční soutěž o hodnotné ceny, kde je hlavní výhrou exkluzivní letecký zájezd na ostrov Gran Canaria v hodnotě 100 tisíc korun. Soutěž běží do 31. prosince 2011 a je určena zákazníkům, kteří nakoupí prostřednictvím e-shopu Matějovský v minimální hodnotě 3 tisíce korun.

Podmínkou soutěže není jen nakoupit zboží na e-shopu Matějovský v hodnotě minimálně 3 tisíce korun, ale také správně odpovědět nebo se odpovědí, co nejvíce přiblížit soutěžní otázce: „Kolik se prodá kusů povlečení Mission v období od 1. listopadu do 31. prosince 2011?“. První cenou je exkluzivní letecký zájezd na ostrov Gran Canaria do luxusního resortu Lopesan Baobab v hodnotě 100 tisíc korun, dále 3 sady nádobí Junior set od společnosti Zepter a 50 balení pracího prášku Persil. „Velkou vánoční soutěží si slibujeme nárůst prodejů na našem e-shopu a přilákání nových potenciálních zákazníků na naše webové stránky. Zákazníkům nabízíme kvalitní produkty, proto jsme si jako partnery vybrali právě Gran Canaria, Zepter a Henkel,“ vysvětluje záměr soutěže Zdeněk Matějovský, majitel společnosti Matějovský – povlečení. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne dne 18. ledna 2012 na www.matejovsky-povleceni.cz.

Jedná se o první soutěž společnosti Matějovský o tak hodnotné ceny. Soutěž byla podpořena v newslettrech, které distribuuje společnost Matějovský svým zákazníkům,
a bannerovou reklamou.


Podrobné informace k soutěži jsou k dispozici na www.matejovsky-povleceni.cz.

O společnosti Matějovský


Společnost Matějovský, přední český výrobce ložního povlečení, byla založena v první polovině 90. let podnikatelem Zdeňkem Matějovským. Na českém trhu působí již 20 let a patří mezi nejvýznamnější výrobce českého textilního průmyslu. Počátky podnikání v první polovině 90. let nebyly snadné. Textilní produkty vlastní výroby prodávala společnost nejdříve jen ve svém okolí, ale brzy došlo k uzavření dohody s obchodním domem Máj a podnikání se začalo rozvíjet. Dnes značka Matějovský udává tempo zdejšímu trhu. Je jedničkou na trhu s ložním povlečením, prostěradly, ručníky, a od června 2011 nabízí svým zákazníkům také noční prádlo pod značkou Matějovský Collection. Své produkty nabízí přes e-shop a ve vybraných prodejnách bytového textilu. Většina finančních prostředků směřuje do vývoje nových technologií. Design produktů vzniká ve studiu ve Francii a v dalších zahraničních firmách. Od roku 2000 společnost vyrábí licenční povlečení s oblíbenými motivy pro děti jako je Krteček, Hello Kitty apod. Značka Matějovský založená na rodinném úsilí a tradic, má do budoucna cíl udržet si stávající pozici lídra na českém textilním trhu a expandovat do Německa, Polska, Maďarska a na Slovensko. Více informací o společnosti Matějovský a jejích produktech najdete na www.matejovsky-povleceni.cz.