Přejít na obsah
Domů > Aktuality... > Tip - originální kostým na...

Tip - originální kostým na párty

TÉMATICKÝ SEXY KOSTÝM

Co Vás napadne pod slovem sexy kostým? Pokud Vás napadlo „sexuálně nemravné“ oblečení, na které byste neměla odvahu, tak

jste na omylu! Sexy kostýmy jsou nádherné, svůdné a především originální a určené nejen pro dámy, ale i pro pány. Pokud jste stále na pochybách, že by mohl být takový sexy kostým určený právě Vám, pak je tu pro Vás náš článek.
 

PÁRTY V ORIGINÁLNÍCH KOSTÝMECH

Sexy kostýmy jsou v západní Evropě a USA velmi oblíbené a není se také čemu divit. Působí především roztomile, a proto by neměly chybět v žádném šatníku, natož pak vůbec uniknout Vaší pozornosti. Důvodů je mnoho. Už dávno nejsou jen doplňkem pro náruživé páry. Běžně se v nich chod

í na večírky, rozlučky se svobodou, nafocení fotografií a všemožné party. Není divu – oživí jakoukoliv párty a je s nimi

legrace. Pirátky, námořnice, policistky, letušky, čertice a další pohádkové postavy kralují na maškarních plesech i pro dospělé.


Tato móda nyní přichází i do České republiky. Představte si třeba, že Vy nebo Vaše kamarádka, pořádá oslavu narozenin. Říkáte si, že tento rok by to chtělo něco mimořádného? Tak buďte originální a uspořádejte oslavu v tematických kostýmech a zažijte tak okamžiky, na které se skutečně nezapomíná.

 


Není výjimkou, kdy si dámy vybírají kostýmy pro originální oslavu svých 50. narozenin a sklízí obrovský úspěch. Odvážíte se také?

SVŮDNÁ NEZNÁMÁ

Erotické hry jsou oblíbenou součástí milostného života mnoha párů a právě sexy kostým je nejlepším způsobem, jak překvapit svého drahého a proměnit jeho fantazie ve skutečnost. Muži mají slabost pro své drahé polovičky především ve vyzývavých uniformách – nejoblíbenějšími kostýmy jsou tak školačka, letuška, francouzská služka, sestřička a policistka. Zapojte fantazii a zábrany zamkněte do skříně.

www.PujcovnaKostymuPraha.cz

Širokou nabídku dámských a pánských kostýmů naleznete v internetovém obchodě s kamennou pobočkou www.SexyKostym.cz. a www.PujcovnaKostymuPraha.cz V nabídce mají více než 200 dámských a pánských kostýmů a nespočet doplňků jako jsou nádherné paruky, škrabošky, andělská křídla a další. Kostýmy si zde můžete zakoupit za skutečně nejnižší ceny na trhu a navíc si vše můžete v poklidu před zakoupením vyzkoušet a nechat si odborně poradit.


Pokud si vezmete sexy kostým, tak máte pokaždé jistotu, že budete vypadat zcela výjimečně, originálně a zároveň se budete cítit krásná. Není přece snem každé z nás okouzlit všechny přítomné? V sexy kostýmu se bude žena mužům v okolí vždy líbit. Ačkoliv jsou některé modely odvážnější, nikdy neodkrývají to, co by se na veřejnosti odkrývat nemělo. Pořiďte si také paruku a škrabošku a máte tak zaručeno, že Vás nikdo nepozná a vy si můžete užívat párty inkognito.


Nemělo by Vám také uniknout, že www.SexyKostym.cz není jen obchod s kostýmy, je to zároveň půjčovna kostýmů! Nabízí k zapůjčení dámské i pánské kostýmy za naprosto skvělé ceny a díky tomu můžete mít na každé Vaší párty či večírku jiný kostým a být tak za všech okolností originální. Například kostýmy pirátek a upírek působí opravdu luxusně.

Více informací o prodejně a půjčovně kostýmů naleznete zde.

Ukažte všem, že máte ten správný smysl pro humor!