Přejít na obsah
Domů > Aktuality... > Shoptet.cz Vás uvede do...

Shoptet.cz Vás uvede do světa internetového byznysu

 Přemýšlíte o internetovém byznysu? Máte v hlavě nápad na zajímavý e-shop, ale bojíte se, že byste do něj „nesehnali“ zákazníky? Děsí vás technické detaily zřizování a zařizování e-shopu?

Ambiciózní projekt. Za necelé dvě stovky měsíčně můžete získat plnohodnotný e-shop, který je automaticky napojen na vyhledávače zboží (Zbozi.cz, Heureka.cz), sociální sítě (Facebook.cz) a aukční portál (Aukro.cz).

Vše funguje na jednoduché filozifii „Nabízejte zboží tam, kde jsou zákazníci“. Nekupujte zajíce v pytli. Originální a intuitivní e-shop s atraktivním designem si můžete nejprve otestovat, vygenerovaný je dokonce za pouhou minutu! „Začínající malí a střední podnikatelé, maminky na mateřské dovolené, ale třeba i studenti, zkrátka všichni, kdo chtějí podnikat, mají obvykle produkt a jejich cílem je jej prodat. Nechtějí se zabývat webhostingem a programováním,“ říká Miroslav Uďan, jeden z dvojice majitelů Shoptet.cz, kteří firmu založili právě proto, že takové řešení nikde na trhu nemohli najít. A tak si ho naprogramovali.

„Zákazníci chtějí zkrátka nástroj, který jim umožní dělat to, proč do internetového byznysu přicházejí – prodat své zboží,“ dodává Miroslav Uďan. Více na www.shoptet.cz.