Přejít na obsah
Domů > Aktuality... > Seznamte se s BABY OFFICE

Seznamte se s BABY OFFICE

Na konferenci 16. 3. se mohou přidat i maminky s dětmi, připravili jsme pro vás dětský koutek s odborným dozorem a pracovní dílničkou!

Na mateřské, přitom profesně aktivní! Zkuste i Vy skloubit výchovu dětí a práci zároveň. Od března je v provozu unikátní projekt Baby Office pro podnikavé rodiče, vyznavače částečných úvazků či práce na dálku. Nabízí pracovní prostor, miniškoličku, vzdělávací ale i wellness služby!
V dnešní společnosti nenalézají rodiče s malými dětmi dostatek příležitosti k osobní a pracovní realizaci. Baby Office je v Čechách ojedinělým projektem, který zaplňuje mezeru na trhu a poskytuje plnohodnotné pracovní zázemí pro rodiče a kvalitní péči pro jejich děti.  
Zázemí projektu s mottem „Práce a děti pod jednou střechou“ tvoří útulná vila v pražské Michli s vlastní zahradou. Pracovní prostor je oddělen od prostor pro děti. Rodiče se tak mohou plně soustředit na práci, přitom však mají své ratolesti nablízku a v případě potřeby s nimi mohou být kdykoliv v kontaktu. Zásadním přínosem Baby Office je i to, že rodič není izolován v domácím prostředí a může si tak snadněji vytvářet obchodní i sociální kontakty.
Projekt, který zahajuje provoz v březnu 2013, je prioritně určen rodičům podnikatelům nebo těm, kteří by s podnikáním rádi začali. Podnikatelé – na rozdíl od zaměstnanců - nemají šanci využívat nadstandartních služeb jako jsou firemní školky či programy pro děti. Nabídka Baby Office je však otevřená široké veřejnosti!
„Připravujeme řadu zajímavých akcí z oblasti vzdělávání, osobního rozvoje i péče o sebe. V sídle našeho projektu najdete kavárnu, kde můžete ochutnat výbornou kávu z vlastní pražírny našeho partnera Laura Coffee, dále pak inspirativní miniškoličku pro děti od 15 měsíců. Součástí služeb Baby Office je i individuální hlídání dětí do 6 měsíců - a to jak v prostorách Baby Office, tak v domácnosti. Zájemcům poskytneme i kvalitní wellness služby,“ uvádí iniciátorka a ředitelka projektu Hana Krejčí.
A to není zdaleka vše! Firmám a dalším subjektů nabízí Baby Office zajištění tzv. mobilních koutků, které umožňují rodičům s dětmi komfortní účast na veletrzích, kongresech, seminářích, festivalech.
Sídlo Baby Office můžete navštívit na adrese: Pod Dálnicí 12, Praha 4 – Michle. Otevírací doba je pondělí až pátek, 8.30-18 hodin. Více informací o projektu najdete na webových stránkách na www.babyoffice.cz nebo na facebookovém profilu www.facebook.com/babyoffice.