Přejít na obsah
Domů > Aktuality... > Netradiční zážitková...

Netradiční zážitková výuka cizího jazyka

Za novou netradiční zážitkovou výukou cizího jazyka se vydejte do jazykového ateliéru Archimedes Language Academy

Říkáte si, že už se letos konečně opravdu musíte naučit cizí jazyk? Je to vaše pevné předsevzetí pro rok 2012? Pokud ano, a pokud to myslíte opravdu vážně, máme pro vás zajímavý tip, který vám pomůže najít to pravé řešení. Nový jazykový ateliér Archimedes Language Academy vám otevře netušené možnosti, jak si cizí jazyk zamilovat a jak jej prostřednictvím zážitků a přirozených situací dostat natrvalo pod kůži.

Nemusíte odjíždět studovat jazyk do zahraničí, a přesto se budete cítit, jako byste tam někde „venku“ byli. Nemusíte sedět v lavici a poslouchat stále stejná slova a věty, a přesto se můžete naučit cizí jazyk rychle a zábavně!  Nemusíte se ani trochu učením nudit.  Můžete se naučit cizí jazyk tak, jak to vyhovuje vám, co nejpřirozeněji, se zážitky, které vás povzbudí a budou motivovat k dalšímu poznávání jazyka.

 S Archimedes Language Academy se totiž budete učit lehce, moderně a především přirozeně. A přesně na těchto pilířích je nová metoda založena. Nabízí takový styl výuky jazyka, který se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a nabídne vám jazyk v situacích, které v životě běžně zažíváte. Přirozeně a lehce. A také moderně. Mobil je naší přirozenou součástí, snad i prodlouženou rukou, bez které si už život neumíme pořádně představit. A podobnou prodlouženou rukou se pro vás stane tablet iPad, který je nepostradatelným pomocníkem i milým společníkem ve vašem každodenním kontaktu s jazykem, který toužíte ovládnout.


Ať už máte pár minut ráno při snídani, před pracovní schůzkou či večer před usnutím, díky iPadu, který dostanete jako standardní výukovou pomůcku, budete s jazykem žít každou minutu! 
 
Sami jsme se cizí jazyk učili léta a pořád to nebylo ono. A protože nás touha ovládat cizí jazyk nikdy nepřešla, hledali jsme, jak na to,“ říká Miroslav Pešta, zakladatel a jeden z dvojice autorů jazykového ateliéru Archimedes Language Academy, a.s.Věřte, že zážitky se člověk učí nejlépe. V situacích, které denně zažíváte, se učíte nejlépe. Každodenní kontakt s jazykem je tou nejpřirozenější metodou, jak jej dostat pod kůži. A my jsme k tomu připravili mnoho zážitků, které hravě a zábavně znalost jazyka prohloubí a vtáhnou vás do děje,“ dodává Jiří Horák, druhý spoluautor jazykového ateliéru.

Mezi všemi klasickými studijními programy cizích jazyků, kterých jsou v Čechách stovky a jsou si podobné jako vejce vejci, je Archimedes Language Academy tak trochu jako balzám na duši.  Učíte se přirozeně, bez obav, zábavně, moderně, tak jak to každému z vás vyhovuje a hlavně se zaručenými výsledky. 


Dodržet předsevzetí, které si obvykle každý z nás ukládá pro nový rok, není jen tak. Odborníci radí, že je dobré nebýt moc nároční a dát si předsevzetí jen jedno, a to musí být co nejpřesnější. Pokud jste si tedy na svůj seznam letošních předsevzetí zapsali „Konečně se naučím cizí jazyk“, třikrát jej podtrhněte a připište k němu hned do vedlejší kolonky „Začínám na www.a-la.cz“. 

O společnosti:

Jazykový ateliér Archimedes Language Academy, a.s. vznikl v lednu 2011 s cílem nabídnout výuku cizího jazyka formou, která dosud na českém trhu chyběla. Zážitkové kurzy založené na nové výukové metodě jsou 5x efektivnější a 100x zábavnější než jiné výukové metody. Tato metoda je založena
na přirozeném způsobu učení a prožívání cizího jazyka za pomoci moderních technologií a revolučních výukových metod. Jazykový ateliér, ve kterém kurzy plné zážitků probíhají, se nachází v Opletalově ulici blízko Václavského náměstí v srdci Prahy. Více informací najdete na: www.a-la.cz.