Přejít na obsah
Domů > Aktuality... > Kim Kyiosaki v Praze

Kim Kyiosaki v Praze

Kim Kiyosaki 18. 6. na veřejné přednášce v Praze

Úspěšná podnikatelka naučí i české ženy, jak se stát finančně nezávislými

Praha, 4. května 2011 - Svět investic je pro většinu žen naprosto tajemnou a neznámou oblastí, ale Kim Kiyosaki je přesvědčená o tom, že v dnešní době už by ženy neměly být finančně na nikom závislé. Kim spravuje své investice v hodnotě mnoha milionů dolarů a přednáší ženám o tom, jak se orientovat ve složitém světě investování a financí. Všechny Češky, které mají zájem stát se také „bohatou ženou,“ neboli Rich Woman, mají nyní šanci dozvědět se, jak na to, na praktickém semináři Kim Kiyosaki, který se uskuteční 18. června v pražském Kongresovém centru. O den později bude na stejném místě přednášet její manžel, finanční guru a autor série knižních bestsellerů Bohatý táta, Robert Kiyosaki. A právě velký zájem o přednášku na téma finance a investování a zejména zájem ze strany ženského publika přiměl organizátory k uspořádání veřejného semináře, kde svoje zkušenosti a rady předá úspěšná žena, Kim Kiyosaki.

Osa veřejného semináře Kim Kiyosaki:
• Důvody, proč by se měly ženy starat o své finance samy
• GPS – Guide to Phenomenal Succes - Návod na fenomenální úspěch
• Jak začít s málem peněz a pokračovat krok po kroku k finanční nezávislosti
• Specifika ženského přístupu k byznysu (výhody, předsudky, překážky)
• Osobní příklady a příběhy žen, které to dokázaly, jak využít jejich zkušenosti
 

Vstupenky v hodnotě 4.000 Kč jsou již nyní k dostání v síti Ticketstream a www.ticketstream.cz, celý seminář bude simultánně tlumočen. Více informací najdete postupně na www.kimkiyosaki.cz

Životopis Kim Kiosaki je pohádkovým příběhem ženy, která se nechala strhnout světem podnikání a obchodu a nebála se mířit vysoko. Také díky této odvaze je dnes úspěšnou podnikatelkou v oblasti trhu s realitami, autorkou světového bestselleru Rich Woman, spolumajitelkou vzdělávací společnosti v oblasti businessu a miliardářkou, která svým životním přístupem inspiruje ženy na celém světě.


Ve dvaceti letech pracovala Kim v prestižní reklamní agentuře v Honolulu, kde poprvé nahlédla pod pokličku světu byznysu. Pro ambiciózní mladou ženu ale pohodlné a bezpečné zaměstnání nebylo dostatečně naplňující, takže v pětadvaceti letech agenturu opustila a začala pracovat pro časopis věnovaný byznysmenům v Honolulu. Právě tady získala inspiraci a odvahu snít velké sny a rozhodla se stát se svým vlastním šéfem. O dva roky později začala s podnikáním, když založila obchod s oblečením, který distribuoval do celých Spojených států. V této době se také seznámila se svým budoucím manželem, Robertem Kiyosakim, na jednom z jeho seminářů.


Pár let po svatbě, v roce 1984, objevila Kim kouzlo a nekonečné možnosti trhu s nemovitostmi. Její první investicí byl nákup malinkého bytu v Oregonu. Tak skromný je začátek příběhu, na jehož konci je z Kim Kiyosaki uznávaný magnát na poli obchodu s nemovitostmi a majitelka investiční společnosti, která denně obchoduje v miliónových částkách. Kimin úspěch je důkazem toho, že neexistuje důvod, proč se ve svých snech a plánech držet zpátky. Důležité je začít, i když to bude začátek velmi skromný.


Kim Kiyosaki se inspirovala svými zkušenostmi z cest a z vlastního života a dospěla k závěru, že je ten pravý čas, kdy by všechny ženy měly vzít své finanční záležitosti do vlastních rukou, získat kontrolu nad svou budoucností a zbavit se finanční závislosti na mužských partnerech. Vydáním knihy a účastí na mnoha vzdělávacích seminářích dodává ženám po celém světě odvahu k prvnímu kroku na cestě k úspěchu.


Nyní mají i české ženy příležitost poslechnout si Kiminu přednášku o jejím systému GPS – Guide to Phenomenal Succes (Návod na fenomenální úspěch), který umožňuje plánování financí a v důsledku toho dosažení nezávislosti a svobody. Seminář, který bude otevřený pro veřejnost, se uskuteční 18. června v Praze.