Přejít na obsah

KATALOG ŽENY s.r.o.

Mnoho českých a slovenských žen je dnes bez práce, situace na pracovním trhu, obzvláště v regionech, není příliš veselá. Ženy mají mnohdy spoustu nápadů, skrývají v sobě ohromný potenciál, ale bojí se osamostatnit. Řada z nich vyrábí nádherné produkty, ale bohužel je neumí prodat. Neumí je dostat do povědomí a ukázat ostatním, jak fantastická práce se skrývá v ženských srdcích a zlatých českých i slovenských ručičkách (a hlavičkách). A hlavně – že si tyto krásné věci lze koupit! Samozřejmě opět prostřednictvím žen, které si díky prodeji opět mohou přivydělat.
ŽENY s.r.o. v průběhu léta systematicky vyhledávaly ženy, které vyrábějí a vytvářejí něco krásného, praktického, prudce jedlého a hledaly možnosti, jak jim pomoci, aby jejich výrobky spatřilo co nejvíce lidí. Tyto úžasné ženy pozvaly do projektu – Katalogu, který nabízí výrobky žen k prodeji po celé České i Slovenské republice.

A my vám již dnes nabízíme pohled do zákulisí příprav. Na samotný katalog produktů se můžete těšit již v říjnu tohoto roku!

Podívejte se na VIDEO
A více informací sledujte na stránkách ŽENY s.r.o.!